Китаянка дізналася, що генетично вона чоловік

Усe свoє життя китaянкa ввaжaлa сeбe жінкoю, xoчa у нeї нe булo ні матки, ані яєчників. Возле цьому лікарі знайшли в її генетиці Y-хромосому.

У Китаї дівчині у віці 25 років поставили нетиповий діагноз. Лікарі стверджують, що генетично вона чоловік. Для це пише Bajie You 11 березня.

Мешканка провінції Чжецзян получай ім'я Пінпін вивихнула щиколотку і проходила медогляд в лікарні одного з місцевих університетів. Під пора обстеження лікарі з'ясували, що у неї недорозвинені жіночі статеві органи — матуненька і яєчники не виявлені. Быть цьому чоловічих статевих органів у дівчини також безлюдный (=малолюдный) було.

Крім цього, медпрацівники виявили у Пінпін Y-хромосому, що приводить приналежність китаянки до третьої статі під назвою інтерсекс. Інтерсексуал — це людина з атиповими статевими ознаками, які мало-: неграмотный відповідають нормам сприйняття традиційного людського тіла.

Незважаючи в те, що у Пінпін ніколи приставки не- було менструації, вона весь життя вважала себе представницею прекрасної статі, а торік навіть вийшла заміж. Досі вона бесцельно і не змогла завагітніти.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.